• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çiljeta bëhet nostalgjike, kujton vitet e adoleshencës (foto)

Këngëtarja bukuroshe Çiljeta Xhilaga, këtë cilësi e ka gëzuar që në vegjëli. Ajo është dukur bukur, edhe në ato vite kur pamja e njeriu ndryshon me shpejtësi, pra në adoleshencë. E pikërisht për ato vite artistja është bërë nostalgjike. Çili ka kujtuar një prej herëve të para në skenë krah artistit të ndjerë Dr. Flori, dhe po ashtu kur vetëm 16 vjeç mbante kurorën e Miss-it. E bukura Çiljetë duket se ka nostalgji për pamjen e dikurshme, megjithëse ajo vazhdon të mbajë fort majat e klasifikimit si ndër femrat më të preferuara të shqiptarëve edhe sot.cill(1)

CLOSE
CLOSE