• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çili nuk di të ndalet…

Pas deklaratës së do të operojë gjoksin për ti hequr dy numra, këngëtarja e njohur për format e saj Çiljeta Xhilaga ka publikuar një foto në Instagram ku tregon se është duke u stërvitur në palestër. Duket se këngëtarja është gjatë tërë kohës në përpjekje për të patur linja sa më perfekte dhe të kuruara.

cili

Leave a Reply