• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Cili nga balerinët tanë më të dashur ështe ky djaloshi këtu?

Seç ka një nostalgji ndryshe mes persoanzheve publikë prej kohësh. Sa herë kanë ditëlindje, postojnë foto nga fëmijëria, si për t’i kujtuar vetes ku kanë qenë e ku janë. Ashtu ka bërë edhe Kledi, megjithëse pak më i shpërndarë se të tjerët. Ai ka shtuar në album dhe foto nga arritjet e tij, apo udhëtimet e ndryshme, e sigurisht një foto të vajzës dhe gruas së tij.

“Koha kalon, por mosha është veç një numër. Sot festoj një tjetër vit të jetuar në maksimum. Një jetë për të cilën jam mirënjohës, çdo ditë. Foto e fundit tregon që nuk kam ndryshuar shumë”, ka shkruar ai me shaka. E nëse jeni kuriozë për foton e fundit, mund t’iu themi se është Kledi i rritur me shpirtin fëmijë./revistawho.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kledi Kadiu (@kledi)