• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Cili është vendi i parë që Almeda do të vizitojë me Efehan pas karantinës?

Me anë të disa pyetjeve në ‘Instastory’ Almeda Abazi ka treguar se gjëja e parë që do të bëjë sapo karantina të mbarojë, është ardhja në Shqipëri.

“A do i kaloje pushimet në Shqipëri, nëse do hapeshin kufinjtë?”, ka shkruar një prej ndjekësve në llogarinë e Abazit.

“Menjëherë, nuk e keni idenë sa do doja të isha në Shqipëri këto kohë. Gjyshërit i ka marë malli për Efe”, ka pohuar Almeda.

Kujtojmë se bukuroshja shqiptare jeton prej vitesh në Turqi, aty ku ndodhen dhe mamaja me motrën e saj, megjithatë ajo është kthyer gjithmonë në vendlindje për shkak se këtu ndodhen anëtarë të tjerë të familjes së saj, siç janë gjyshërit, për të cilët kq treguar se i ka pikë të dobët dhe i mungojnë shumë./revistawho.com