• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Cili është projekti i radhës mes Xhemit dhe Arbanës?!

Moderatorja Xhemi Shehu ka postuar pak orë më parë një foto me shoqen e saj moderatoren, Arbana Osmani. “Next” (tjetri) kjo është dixhitura që shoqëron këtë fotografi simpatike në Instagram.

Mos ndoshta vajzat do të prezantojnë një program sëbashku?!/opinion.al