• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Cili është ndryshimi i parë që Meghan dhe Harry hasën pas shkëputjes nga mbretëria?

Pak ditë më parë, Meghan Markle dhe Princ Harry dhanë lajmin se ishin gati të shkëputeshin nga jeta në pallatin mbretërore, për të jetuar në Amerikën e Veriut falë financave të tyre të pavarura. Dukesha e Sussex u rikthye sërish në Canada, aty ku ndodhet së bashku me djalin e saj, Archie, ndërsa Harry është duke kryer disa aktivitete të detyrave ende në fuqi të tij si princ.

Pas gjithë këtyre lëvizjeve, është bërë e ditur se shtëpia në Frogmore e Meghan dhe Harry-t është duke u mbyllur. Stafi i shërbimit së shtëpisë së tyre janë  larguar për të kryer detyra të tjera brenda pallatit mbretëror, ndërsa kuzhinierët dhe shërbyesit janë urdhëruar të mos i ofrojnë më shërbimet e tyre në rezidencën e çiftit./revistawho.com

CLOSE
CLOSE