• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Lajme, Modë

Cilat modele çantash nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj këtë pranverë? Ja sugjerimet më ‘in’ të momentit

Afrimi i pranverës ka sjellë nga stilistët e njohur ndërkombëtarë për të gjithë të apasionuarit e modës edhe modelet me ‘in’ të çantave. Nga modelet më të çuditshme, por edhe moderne, nga ngjyrat rozë, portokall apo jeshile, këto çanta janë kthyer në një ‘must’ për garderobën e gjithëkujt.

Një prej trendeve më të pëlqyera ka rezultuar të jetë ai i çantave ‘kovë’ dhe ato ‘kuti’. Nëse nuk dini ende se si ta plotësoni ‘look-un’ tuaj duke u dukur edhe më stil, atëherë mjafton t’i hidhni një sy sugjerimeve më poshtë sipas ‘Cosmopolitan’:/revistawho.com