• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Modë

Cilat janë trendet me ‘in’ të verës 2019? Zbuloni çfarë duhet të vishni me patjetër këtë sezon

Vera nuk ka ardhur akoma, por është shumë afër dhe sigurisht të gjithë mezi e presin. Prandaj le të flasim pak për trendet fantastike te këtij sezoni ndërkohë që temperaturat do të vazhdojnë të rriten.

Nga ngjyrat neon, por dhe veshjet me motive florale, specialistët e modës kanë sjellë disa nga stilimet më të pëlqyera në mbarë botën.

Më poshtë ju sjellim disa nga modelet më në ‘in’ për këtë verë sipas ‘Cosmopolitan’:/revistawho.com