• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

CILA ISHTE KËNGA E PREFERUAR E ERION VELIAJT NË “KËNGA MAGJIKE”?

Sot në mëngjes isha në zyrën e Kryetarit të Bashkisë, zotit Erion Veliaj për një takim dhe ai më tha se kënga e tij e preferuar në këtë edicion të ‘Kënga Magjike’, ishte kënga juaj ‘Kok e kom’”, – u deklaroi Ardit Gjebrea, motrave Kumrija që në këtë edicion të 17-të të “Kënga Magjike” erdhën me emrin “Janex Trio”. Vajzat fituan çmimin “Magjia e Parë”.

motrat kumrija