• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Çifti i parë në “Përputhen +40”, Iliri e kap Gilbertën dhe e puth në buzë

Në “Përputhen +40” është konfirmuar çifti i parë. Iliri gjatë takimit i ka vjedhur një puthje Gilbertës duke e kapur në befasi. “U bë kohë që s’të kam parë, që të s’të kam takuar”-i këndoi Iliri Gilbertës e më pas e puthi.

“E kam dashur prej kohësh. Mezi po prisja. Pas largimit nga Gilberta po bëhesha pak i vrazhdë, nisa duhanin, shtova ne peshë dhe më pas rrezatova se vura re se diçka po ndihej në ajër se po ndryshonte”,-tha ai në studio.