• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çifti i njohur i showbiz-it sapo e ktheu firmosjen e kontratës paramartesore në diçka romantike

Paris Hilton dhe i fejuari i saj aktori, Chris Zylka kanë ndarë me të gjithë para pak kohësh lajmin e fejesës. Shumë të lumtur për dashurinë e bukur që po jetojnë, së fundmi Chris ka bërë një deklaratë të papritur. Për TMZ aktori është shprehur se do të firmosë një kontratë paramartesore.

Rezultate imazhesh për paris hitlon and Chris Zylka

Por ajo çka i çuditi të gjithë ishte argumenti ‘romantik’ që përdori për të justifikuar këtë vendim. “Çdo zotëri që do të martohej me një vajzë kaq të pasur dhe të qëndrueshme ekonomikisht, nuk do të tregonte vlerat e tij si xhentëlmen nëse nuk do pranonte të firmoste fillimisht një kontratë paramartesore”, -ka thënë Chris.

Rezultate imazhesh për paris hitlon and Chris Zylka

Nga ana tjetër vetë biznesmenia Paris Hilton ka thënë se nuk do ju duhej një e tillë, pasi ata do jenë përgjithmonë bashkë.

Rezultate imazhesh për paris hitlon and Chris Zylka

Kujtojmë që Hilton mori një propozim shumë të veçantë gjatë pushimeve në Colorado, me një unazë që kap vlerat e 2 milion dollarëve. Duke marrë parasysh këtë fakt duket se gjithë kjo luftë është e kotë…/revistawho.com

Rezultate imazhesh për paris hitlon and Chris Zylka