• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Christina & Miley, e shtypin ndryshe butonin e “The Voice”

Kur të gjithë përdorin dorën për të shtypur butonin e “The Voice” për të zgjedhur konkurrentët e rinj, Christina Aguilera dhe Miley Cyrus përdorin gjuhën…

 

“Dita më gallatë e The Voice” shkruan Christina Aguilera në hashtagun e kësaj fotoje provokuese, që ka postuar në rrjetet sociale.