• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Chris Martin këngë me ish-gruan Gwyneth Paltrow

Chris Martin ka zbuluar së fundi këngën e tij të re të Coldplay me titull “Everglow”, në të cilën merr pjesë edhe ish-bashkëshortja e tij Gwyneth Paltrow.

Këngëtari ka treguar se kjo këngë është frymëzuar nga ndarja e tyre teksa e ka kënduar për herë të parë në një program radiofonik ditën e enjte.

Babai i dy fëmijëve, i cili së fundmi raportohet se po shoqërohet me aktoren britanike, Annabelle, është shprehur se teksti i kësaj këngë u krijua një ditë teksa ai kishte qënë në plazh dhe kishte takuar një djalë që vuante nga ndarja e tij dhe duket se kjo situatë u përshtat më së miri me gjendjen shpirtërore të vokalistit të Coldplay.