• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Chris Brown xheloz për Rihanën, s'duron ta shohë me të tjerë

Schermata-2013-02-27-a-12.51.48Ndonëse ata nuk janë më bashkë, duket se ndjenjat e Chris Brown ende nuk janë shuar. Ai akoma bëhet xheloz për Rihanën. Siç raporton “HollywoodLife” Chris nuk duron dot ta shohë Ririn me meshkuj të tjerë. Ylli i muzikës ndërkohë ka nisur një lidhje të re dashurie me Travis Scot dhe po e shfaq hapur atë. Flitet se kjo e ka tërbuar Brown. Mësohet se ai i eviton festat ku ndodhet dhe ish bukuroshja e tij pasi nuk e sheh dot me një tjetër.

rihanna-travis-scott_980x571

Leave a Reply