• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Çfarë të bën fëmija nuk ta bën perëndia thonë dhe Fatma sapo na e tregoi me fakte situatën më gallatë

Fatma Methasani si çdo nënë e re fokusin e ka tek fëmija, por kur je edhe e famshme, të gjithë i kanë sytë tek ti.

Moderatorja na tregoi se që nga koha kur u bë nënë të gjithë po i thonë se diçka ka ndryshuar tek ajo.

Vetë Fatma nuk e pranon fare, por një fakt e bindi për të kundërtën. Profili i saj është i mbushur me foto dhe video krah Noah, më shumë se me çdo gjë tjetër.

Mesa duket kur u bëke nënë të ikën dëshira të postosh të tjera gjëra veç fëmijës dhe momenteve me të. Me pak fjalë nëse jeni nëna e kuptoni Fatmën, nëse jo, prisni sa të keni fëmijën tuaj./revistawho.com