• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Çfarë raporti gëzon Marku me Aleksin? Rudina Dembacaj i përgjigjet kështu ndjekëses

Rudina Dembacaj ka treguar në dalje të ndryshme publike se gëzon një raport shumë të mirë me ish-bashkëshortin e saj, Aleksin. Së fundmi ndjekësit e kanë pyetur aktoren e humorit se çfarë raporti gëzon Aleksi me partnerin aktual, Mark Frroku.

“Shumë të mira! Është Viki në mes”, është përgjigjur Rudina duke treguar se marrëdhënia e Aleksit dhe Markut është mjaft e mirë.

Kujtojmë se në intervista të ndrryshme, Dembacaj ka theksuar se Aleksi është një djalë shumë i mirë dhe ruan marrëdhënie shumë të mira jo vetëm për shkak të vajzës, por edhe sepse ndarja erdhi si pasojë e konsumimit të lidhjes së tyre./revistawho.com