• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Çfarë po përgatisin Kida dhe Mozzik për verën 2020?

Me anë të disa postimeve në llogaritë e tyre në ‘Instagram’, dyshja e këngëtarëve, Kida dhe Mozzik kanë lajmëruar bashkëpunimin e radhës.

Kida publikoi në ‘Instagram-in’ e saj një foto të Mozzik, ndërsa reperi një foto të saj.

Fansat kanë lënë menjëherë një sërë komentesh duke dashur të zbulojnë diçka më shumë, ndonëse vetë ata nuk kanë pohuar asgjë tjetër.

Me siguri Kida dhe Mozzik do të sjellin një nga hitet e verës 2020, ndërsa pak kohë më parë ata kanë pranuar dhe në intervista të ndryshme se do të sillnin sërish muzikë bashkë./revistawho.com