• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Çfarë po ndodh midis Adele dhe Harry Styles?

Harry Styles dhe këngëtarja e njohur, Adele janë fotografuar së bashku në Anguilla, Caribe duke i befasuar të gjithë fansat e tyre. Teksa të gjithë po dyshonin për një raport më shumë se miqësor të tyre, ‘Cosmopolitan’ ka arritur në përfundimin se artistët janë duke bashkëpunuar për një projekt muzikor.

Komentet në rrjetet sociale kanë qenë të ndryshme pasi entuziasmi i fansave për këtë bashkëpunim ka qenë tepër i madh.
Nuk dihen ende detaje të tjera lidhur me këtë projekt, megjithatë ndjekësit janë në pritje të një prenoncimi nga vetë Adele dhe Harry./revistawho.com