• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çfarë po ndodh mes Kylie Jenner dhe Jordyn Woods? Ky detaj i zbulon të gjitha

Të gjithë fansat e Kylie Jenner dhe Jordyn Woods mendonin se marrëdhënia midis mikeshave ishte rregulluar pas skandalit të tradhtisë dhe kjo për shkak të një fotoje në adresën e ‘Twitter-it’ të Kylie, ku shfaqej pranë Jordyn. Mirëpo, së fundmi, Kylie e ka ndryshuar këtë foto dhe të gjithë mendojnë se është një shenjë së marrëdhënia e tyre është ftohur edhe më shumë. Përsa i përket Jordyn, sipas raportimeve, ajo ende vazhdon të përpiqet të rikrijojë një lidhje me ish-mikeshën e saj më të ngushtë, megjithatë duket se Kylie e ka zëvëndësuar atë./revistawho.com