• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Çfarë po ndodh me fëmijët e Brad dhe Angelina-s? Karantinimi “përplas” më shpesh ish-çiftin

Aktorja e njohur e ‘Hollywood’, Angelina Jolie ka vendosur të vetizolohet në Kaliforni së bashku me fëmijët e saj.

Jolie ka qëndruar së bashku me 6 fëmijët e saj, por gjithashtu kanë bërë vizita të shpeshta edhe tek babai i tyre, Brad.
Një burim pranë tyre ka treguar për ‘HarpersBazaar’ se ata po kalojnë momente shumë të bukura pranë njëri-tjetrit duke parë filma.
Burimet kanë shtuar se Madox është kthyer nga universiteti ‘Yonsei’ dhe po vazhdon studimet ‘online’. Përveç kësaj ata kanë gatuar duke kaluar një pjesë të mirë të kohës edhe në kuzhinë.
Kujtojmë se në fillim të javës, Jolie dhuroi 1 milion dollarë për organizatën ‘No Kid Hungry’, për t’i lehtësuar dhe ardhur në ndihmë në këtë periudhë pandemie.