• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Çfarë mund të jetë? Meghan Markle sapo zbuloi aksesorin që duhet të ketë çdo femër në veshjen e saj

Meghan Markle është një nga figurat më të dashura të pallatit mbretëror dhe shpeshherë fjalimet e saj kanë frymëzuar ndjekës të tërë të ‘Kensington’.

Një vit më parë, ajo bashkëpunoi me organizatën bamirëse të Mbretërisë së Bashkuar, ‘Smart Works’, për të krijuar veshje pune cilësore për gratë që kërkojnë të futen përsëri në fuqinë punëtore. Në nder të këtij partneriteti, ajo u bashkua me një thirrje me anë të një videoje me organizatën për të folur për modën dhe fuqizimin e grave.

Megjithatë ajo çfarë mori vëmendjen e të gjithëve ishte fakti se Markle tregoi aksesorin që i duhet çdo vajze në veshjen e saj.

“Theshtë besimi, është ajo që ndërtohet brenda, kjo është pjesa me të cilën dilni nga ajo dhomë dhe futeni në intervistë me të cilën do t’ju çojë në shtresën tjetër të suksesit. Nuk është një bizhuteri, një çantë dore, apo një shall. Aksesori më i mirë që mund të vishni është besimi juaj. Vetëvlerësimi juaj është ai që do t’ju dallojë nga të tjerë”, u shpreh Meghan.

Me siguri ky tipar i vënë në dukje nga dukesha do të frymëzojë shumë vajza që i janë referuar shpeshherë thirrjeve të Markle./revistawho.com