• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Çfarë mesazhi të rëndësishëm dha Ermal Mamaqi në premierën e ‘I love Tropoja’?

Aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi ka kaluar mbrëmjen e sotme në tapetin e kuq të premierës së projektit të tij më të fundit kinematografik ‘I love Tropoja’.

Ermali ka hyrë së bashku me kastin e aktorëve të cilët ishin kujdesur të dukeshin sa më bukur me ‘look-un’ e tyre.

Gjatë përshëndetjes Mamaqi ka dhënë dhe një mesazh tepër të rëndësishëm dedikuar atyre që dikur janë shprehur se ai nuk mundej.

Duke theksuar se duke qëndruar pozitiv mund t’ja dalin të gjithë për çdo gjë, Ermali i ka ftuar të gjithë të shijojnë filmin, i cili është punuar me shumë dashuri./revistawho.com