Dorina Memës? "/>
  • youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çfarë i mungon Dorina Memës

Sportistja Dorina Mema, fituese e edicionit të gjashtë të “Dancing With The Stars” përmes një statusi në “Facebook” ka bërë të ditur se i mungojnë shumë Emiratet e Bashkuara Arabe, ku jetoi dhe punoi për një vit. “Jetoj në Tiranë, por në të vërtetë nuk jam këtu hiç… Kam ngelur me koken pas. I miss ‪#‎doha ‪#‎qatar”, – shkruan ajo në profilin e saj.

dorina memaaaa