• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çfarë i bën bashkë Arminën, Kylie-n dhe Kendall? (FOTO)

Armina Mevlani ka bërë me dije përmes ‘Instagram-it’ se ndodhet në Los Angeles dhe është gati për të ndjekur një nga eventet muzikore më të mëdha në botë. ‘Ëndërr e bërë realitet’ e cilëson Armina pjesëmarrjen në Coachella ose ndryshe festivali i artit dhe i muzikës që zgjat dy ditë dhe në të shkojnë yje nga e gjithë bota. Ajo ka treguar për të gjithë edhe veshjen e saj, e sigurisht që pritet që Armina të shkëlqejë. Entuziasmi është dukur dhe në fotot e postuara nga Kendall dhe Kylie Jenner, që mezi e kanë pritur këtë event.