• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çfarë i bashkon Xhensilën dhe Kidën?

Aktualisht ato janë dy nga emrat më të pëlqyer të muzikës shqiptare. Këngëtaret Xhensila Myrtezaj dhe Kida kanë pozuar së bashku ndërkohë që ndodheshin në një udhëtim me makinë. Dy bukuroshet kanë pozuar për aparatin, ndërkohë që foton më pas e kanë publikuar në rrjete sociale. Çfarë t’i bashkojë këto dy këngëtare, mos vallë do të sjellin ndonjë bashkëpunim muzikor?

kidaaa

Leave a Reply