• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Çdo nënë do e kuptojë, Ledina Çelo tregon gjithçka për raportin me djalin me dy fjalë

Ledina Çelo ka nisur pushimet me familjen dhe destinaconi që kanë zgjedhur është Turqia. Këngëtarja e njohur ja ka dedikuar të gjithë kohën familjes, veçanërisht fëmijëve, fotot me të cilët janë shumë të shpeshta. Këtë herë një postim krah djalit të saj i ka emocionuar të gjithë, pasi shfaqet e përqafuar me të voglin dhe shkruan pak fjalë për të shpjeguar gjithë ndjesitë që i sjell foto në fjalë. “Kur biri të bëhet shok”, shprehet Ledina, duke lënë të kuptohet se i vogli i saj rritet çdo ditë dhe raporti forcohet gjithmonë e më shumë.

Ledina ka folur shpesh për fëmijët dhe është shprehur se ndjen krenari për familjen që ka krijuar dhe është e lumtur për të gjitha ndjesitë që po përjeton si nënë. /revistawho.com