• youuinsttaaffccbb
TEST

Moti për ditën e sotme

Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë motin në Jug dhe pjesërisht në zonat Qendrore por vranësira më të shpeshta dhe reshje …

CLOSE
CLOSE