• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Cardi B zbulon operacionin më të ri në trup, arsyeja do t’ju bëjë të qeshni

Cardi B është një nga reperet më të suksesshme të ‘Hollywood’, por ajo njihet edhe për operacionet e shumta në trup. Së fundmi, ajo ka zbuluar se ka bërë një ndërhyrje në pjesën e gjoksit, por ajo që ka tërhequr më tepër vëmendje është arsyeja që reperja i ka treguar publikut. Cardi është shprehur me humor se arsyeja e operacionit ka qenë për të qëndruar mbi ujë pa notuar. Këtë ajo e shprehu tek një foto që publikoi në ‘Instagram’ ku mbante veshur një palë pantallona të gjera dhe një bluzë të shkurtër transparente, ku zbulonte më së miri gjoksin e saj të ri-bërë. Operacioni i ri nuk ka asnjë impakt në notim, megjithatë duhet ta pranojmë që kjo ishte një shaka e bukur./revistawho.com