• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Cardi B, një mami repere shtatzënë, kombinimi më sexy

Reperja e njohur Cardi B është në pritje të fëmijës së saj me bashkëshortin e saj Offset. Së fundmi Cardi tregoi barkun e rrumbullakosur me një video ku shfaqet me bikini të zeza teksa reponte këngën e re “Wild Side”, në bashkëpunim me Normanin.

Shtatzënë, por edhe seksi u shfaq reperja në klipin e ri e po ashtu edhe në videon e publikuar ku këndon një pjesë të kësaj kënge.

Cardi e kombinoi look-un e saj me një paruke jeshile dhe makeup në të njëjtat ngjyra.

Reperja zbuloi se ishte shtatzënë në Bet Awards duke u shfaqur në skenë me një trupore Dolce Gabbana.