• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Cardi B fal tradhtinë, rikthehet në shtëpinë e Offset

Cardi B dhe Offset prej kohësh kanë qenë në vëmendje të mediave. Pas tradhtisë së këtij të fundit, dyshja u ndanë dhe për pak kohë nuk folën me njëri-tjetrin.

Por me sa duket gjërat janë rregulluar dhe Cardi B ka falur më në fund tradhtinë. Burime për “TMZ” raportojnë se reperja është kthyer të jetojë në të njëjtën shtëpi me Offset dhe sigurisht bashkë me ta është edhe vogëlushja Kulture.

Për t’u rikthyer, Cardi i vendosi reperit disa kushte, të cilët me sa duke i ka pranuar. Cardi i ndryshoi atij numrin e telefonit, i mbylli çdo kontakt me femrat dhe i ka ndaluar takimet me fanset e tij./revistawho.com