• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Cara Delevingne publikon videon me kokë të rruar dhe nudo

Modelja e njohur Cara Delevingne ka publikuar një video të shkëputur nga viti i kaluar ku shfaqet shumë ndryshe. Ylli i pasarelave ka rruara vitin që shkoi kokën dhe u shfaq e zhveshur për një nga filmat që ka marrë pjesë. Krahas videos ajo ka shkruar: “Se kuptoj pse isha beqare”. Kjo deklaratë është marrë si një konfirmim i lidhjes së saj me 28-vjeçaren Ashley Benson, pasi dy bukuroshet u fotografuan duke u puthur në publik./revistawho.com