• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Capital T zbulon projektin e ri, tashmë reperi shfaqet dhe si biznesmen

Përveç suksesit në muzikë, Capital T duket se ka vendosur të eksplorojë edhe në një fushë tjetër. Reperi ka lancuar linjën e tij të veshjeve ‘CTC – Collection Time Capsule’, me bluza dhe kapele. Këtë e ka zbuluar vetë reperi me anë të një postimi në ‘Instagram’. Edhe pse sasia është e limituar, në të ardhmen me siguri do të ketë më shumë veshje për fansat e Capital T. Kujtojmë se së fundmi reperi është mjaft i fokusuar në karrierën e tij. Ai është duke u përgatitur për albumin e tij dhe në 15 Janar ka lajmëruar publikimin e një projekti të ri.