• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Capital T zbulon listën e plotë të albumit, befasojnë duetet e reperit

Reperi i njohur, Capital T, ka paralajmëruar edhe një herë publikimin e albumit të tij “Skultpturë” me 1 tetor. Ai ka zbuluar më në fund listën e plotë të albumit, ku në sy bien bashkëpunimet e reperit me të tjerë kolegē.

Përpos “Bishë” me VigPoppa dhe “Mi amor” me Mente Fuerte për të cilat kishte treguar në intervistën e fundit në Prive, Kapo zbuloi dhe një tjetër duet, atë me shqiptarin e famshëm në Gjermani Dardan. Dyshja është bërë bashkë për projektin “Love Love”.

Përpos këtyre, do të jenë edhe disa këngë solo si “Demons”, “Cosa Nostra” me Pronto Dinero, “Fjalt e nanës” dhe “S’kthena”.