• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Capital T zbulon këngën e parë të albumit dhe ka një mesazh të rëndësishëm

Përmes një video në ‘Instagram’, Capital T ka zbuluar këngën e parë të albumit të tij “Skulpture”. Kënga e titulluar “Tu festu” e ka bërë edhe reperin të reflektojë.

“Viti 2020 ma shume se cdo tjeter na ka msu se cka dhe kush ka me shume rendsi ne kete bote. Jepi kuptim seciles dite, dhe jetoje cdo dite si te ishte e fundit. E ne diten tem te fundit kisha dasht mu kon TU FESTU qeshtu qysh e ka emrin edhe INTRO ose kanga e pare e albumit SKULPTURE 🥳🥃 cheers and enjoy life”, ka shkruar ai poshtë postimit.

Kujtojmë se Capital T është bërë bashkë me Ledri Vulën për një super-bashkëpunim veror i cili vjen së shpejti.