• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Capital T në pajton, si burrat e hershëm gjatë festave të Nëntorit

Reperin e famshmshëm Capital T e kanë gjetur në Austri festat e nëntorit. E përveçse ka dhënë koncert atje ai na ka risjelle në vëmendje kohërat e mëparshme me një video të postuar ne IG.

E xhiruar bardhë e zi , Capital T ka hipur në pajton dhe po shëtit nëpër qytet duke pirë puro. Sigurisht edhe look-u i tij sa modern aq edhe retro prej mjekrës, na ka bërë të kujtojmë burrat e hershëm në këto festa patriotike.

http://instagram.com/p/-qyvHoSHkG/