• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Capital T dhe Mozzik fotografohen bashkë, fansat kërkojnë menjëherë bashkëpunim

Capital T dhe Mozzik janë pa dyshim dy nga reperët më të suksesshëm në Shqipëri. Ata kanë sjellë vazhdimisht hite, por asnjëherë si kemi parë të dy bashkë. Megjithatë së fundmi po qarkullon një foto, ku dy reperët janë pranë njëri-tjetrit. Foto është realizuar në dasmën e një miku të tyre të përbashkët dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithë fansave, që kanë kërkuar menjëherë bashkëpunim nga ata. Duke qenë se çdo projekt i tyre është mjaft i pëlqyer, nëse bashkojnë forcat me siguri do të sillnin një super hit.