• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Camila Cabello publikon projektin e fundit, fansat e lidhin menjëherë me Shawn Mendes

Këngëtarja e njohur, Camila Cabello ka publikuar projektin e saj më të fundit muzikor me titull ‘Easy’, e cila sipas fansave i dedikohet lidhjes së saj me Shawn Mendes. I gjithë teksti flet për një raport dashurie i cili duket se po shkon ashtu siç duhet. Prej kohësh dyshja ka qenë në qendër të vemendjes së mediave pasi nuk e kishin pranuar publikisht romancën që po kalonin. Pas videove dhe fotove të shumta të qarkulluara në rrjet, Camila dhe Mendes bënë të ditur se prej disa muajsh ishin në një lidhje të cilën kishin vendosur ta shijonin sa më shumë. Kujtojmë se dyshja solli bashke dhe projektin me titull ‘Senorita’ i cili u kthye në një hit menjëherë dhe numëron miliona klikime në kanalin e ‘Youtube’./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE