• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Ca sekrete nga dhoma e gjumit të Zaiminës

E intervistuar për “After Party-n” e Luanës, këtë javë ka qenë edhe Zaimina. Falë pyetjeve që iu drejtuan, Zaimina na tregoi shumë për jetën e saj personale, që nga puthjet me partnerin tek seksi.

“Seksi më i mirë para apo pas lindjes së vajzës?”-“Njësoj” u përgjigj Zaimina.

Këngëtarja u shpreh se i pëlqen kur partneri e mbulon me puthje, nga takimet e tyre mban mend puthjen e parë dhe dushin e bëjnë bashkë.

Po vendi më i çuditshëm ku ka bërë dashuri? Ah këtë na i mbajti sekret!