• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Buzë detit duke u argëtuar me fëmijët, Orgesa Zaimi publikon imazhet e ëmbla të së dielës

Këngëtarja Orgesa Zaimi, këtë të dielë ja ka dedikuar familjes. Sigurisht vëmendjen më të madhe e marrin fëmijët, të cilët kanë nevojë për përkujdesje dhe argëtim. Orgesa ka publikuar një video në ‘Instastory’, ku vajza dhe djali i saj shfaqen entuziastë buzë detit duke ndërtuar kala.

Për këngëtaren kjo është një fundjavë ndryshe, dhe pse dielli mungon,  mjafton deti dhe dashuria e madhe që ka rreth vetes.

Kujtojmë që Orgesa është një nënë shumë e përkushtuar dhe për këtë mjafton të shohim profilin e saj në ‘Instagram’. / revistawho.com