• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Butrint Imeri zbulon cilën këngë e ka dedikim dhe kujt vajze ja ka kushtuar

Butrint Imeri është njê nga djemtë më simpatikë të ekranit, i cili është përfolur shpesh për lidhje të ndryshme. I ftuar në “Shiko kush luan”  Butrini është shprehur që ka qenë në lidhje me një vajzë nga Turqia. Madje i ka dedikuar dhe një këngë. Teksa u vu para dënimit se duhet të lyente buzët nëse nuk e tregonte, ai e refuzoi dhe u përgjigj. Ai ka zbuluar emrin e saj, e cila është Demet dhe kënga që i ka dedikuar është “Xhanëm”. Dhe në fakt kjo këngë është xhiruar pikërisht në Turqi.