• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Buffon: Nuk e dimë akoma nëse është djalë apo vajzë

Një nga emrat më të spikatur të futbollit italian Giggi Buffon, ka folur për herë të parë lidhur më shtatzëninë e të dashurës së tij Ilaria D’ Amico. Ai u shpreh se nuk e dinë ende nëse do të bëhen me djalë apo me vjazë, teksa Ilaria është në muajin e gjastë të pritjes së ëmbël. Ky është fëmija i tretë për Buffon, pasi ai është baba i 2 djemve 7 dhe 5 vjeç nga martesa e tij e parë me modelen çeke Alena Seredova. Buffon njihet si një personazh tejet i rezervuar, por me gjithë përpjekjet e tij për ta mbajtur larg vëmendjes jetën personale, me zhvillimet e fundit iste e pamundur. Ndarja nga gruaja dhe historia e dashurisë me prezantuesen simpatike zunë titullin kryesor të kronikës mondane në Itali, për ditë me radhë. 1435745801_ilaria_d_amico_in_dolce_attesa

Leave a Reply