• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bruna u është dukur njerëzve si Grida Duma. Mos ndoshta sepse kanë bërë të dyja të njëjtin ndryshim?

Baluket, flokët e prera shkurt dhe të krehur drejt është detaji, të cilin këtë vjeshtë e kanë përqafuar shumë nga personazhet e njohur të ekranit e jetës publike.

Moderatorja e dashur Brunilda Lahe, e cila këtë sezon është shfaqur në emisionin e mëngjesit në “News 24”, me foton e fundit që ka publikuar u është dukur ndjekësve si Grida Duma.

Dhe meqë shumë njerëz ia vunë në pah këtë gjë Bruna ka vendosur të bëjë një sondazh në Instastory-n e saj.

Së fundmi Grida Duma është shfaqur në paralament me një prerje të re flokësh të njohura si “bob”. Ndërsa Bruna i ka errësuar flokët dhe po ashtu i ka prerë, edhe pse jo “bob” si Duma. /revistawho.com