• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Brtney Spears çmend Londrën pas 5 vitesh mungesë (FOTO)

Britney Spears po ringjitëet në majat e famës së saj pasi dy vitet e fundit është rikthyer fuqishëm me bashkëpunime të reja dhe koncerte të ndryshme më së shumti në Las Vegas. Prej pesë vitesh këngëtarja nuk ka shkelur në tokë angleze dhe festivali i muzikës së “Apple” e ka ftuar të përformojë në kryeqytetin anglez, Londër. Ajo ka mbledhur mijëra njerëz në “Roundhouse” dukë përfirë fytyra të njohura të ekranit si Daisy Lowe, Laura Whitmore, Rita Ora, Bebe Rexha e shumë të tjerë. Disa nga kërcimtarët e trupës se Britney janë shprehur për “Daily Mail” se kjo ka qënë një nga performancat më të bukura të Britney dhe se ata ndjehen shumë me fat që e shoqëruan atë në skenë.