• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Brooklyn Beckham probleme me alkoolin, gënjen punonjësit e një festivali

Të jesh një fëmijë i fashmëm nuk është aspak e lehtë pasi të qënurit në qënder të vëmëndjes dhe të përpiqesh të thyesh ligjet përfundon në telashe të mëdha. Brooklyn Beckham e ka kaluar fundjavën duke shijuar festivalin e muzikës së “Apple” në Londër për të ndjekur reperin e tij të preferar “Chance The Rapper”. Gjatë festivalit 17-vjeçari Brooklyn është ngjitur tek banaku i lokalit dhe duke u përpjekur të fshehë identitetin e tij, i ka kërkuar kamarierit disa gota alkool të cilat donte t’i konsumonte vetë. Ai është njohur menjëherë nga stai i festivalit të cilët janë shprehur se nuk mund t’i jepnin një të mituri alkool pasi kjo vepër konsiderohet thyerje e ligjit dhe askush nuk mund të rrezikojë për t’i bërë qejfin një djaloshi të famshëm. Familja e tij nuk pranuar të japë asnjq deklaratë përsa i përket kësaj çështjeje, ama fansat e tyre janë shprehur të irrituar duke thënë se familjes Beckham po i ikën djali nga duart.