• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Në shtëpinë e...

Brenda shtëpisë së Noizy-t, ja këndi i relaksit për reperin (FOTO)

Krahas koncerteve të shumta brenda dhe jashtë vendit, Noizy po gjen kohë edhe për pak relaks. Ditët e fundit ai po tregohet shumë aktiv në rrjete sociale ndërkohë që po na tregon edhe disa momente nga jeta e tij. Mbrëmjen e djeshme reperi po relaksohej në një pjesë të dhomës së ndjenjes. Në videon e postuar në Snapchat mund të shohim edhe pak nga shtëpia e reperit, të cilën Noizy nuk ka dashur ta tregojë nëpër foto deri tani./revistawho.com