• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Brenda pushimeve të Ledri Vulës me djemtë e familjes Lipa, reperi publikon videon e ‘çmendur’

Vite më parë, Ledri Vula komentohej për lidhjen e tij romantike me Dua Lipën, por çifti i dha fund marrëdhënies së tyre dhe shkaqet e ndarjes nuk u bënë asnjëherë publike. Pavarësisht kësaj, familja Vula dhe Lipa kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë bashkë dhe për ta kuptuar këtë mjafton t’i hidhni një sy fotove dhe komenteve me njëri-tjetrin. Së fundmi, Ledri ka nisur pushimet e sezonit veror së bashku me Dukagjinin dhe djalin e tij, Gjin Lipa. Reperi ka ndarë me ndjekësit një video ku ka zbuluar pamjen e bukur nga vendi ku po pushon. Të gjithë duket se po i shijojnë këto ditë në maksimum, sigurisht dhe praninë e njëri-tjetrit. Reperi shqiptar nuk ka humbur shumë kohë dhe menjëherë pas ditëve pranë detit, do t’i rikthehet muzikës dhe koncerteve./revistawho.com

View this post on Instagram

view

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on