• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Brenda pushimeve luksoze të Kylie Jenner, një natë 10.000 dollarë

Kylie Jenner dhe miqtë e saj më të ngushtë po shijojnë disa ditë pushimi në një copë të parajsës. Ato po qëndrojnë në një rezidencë private e cila kushton 10.000 dollarë nata për t’u marrë me qira, në Bahamas.

Ajo përbëhet nga 6 dhoma gjumi që vijnë dhe janë të zbukuruara me një pishinë, veranda masive që ofrojnë pamje mahnitëse të detit të Karaibeve dhe një kopsht tropikal të harlisur që rrethon pronën për intimitet të plotë. Shtëpia kryesore ka shkallë binjake që çojnë në verandën e katit të dytë, e cila përfshin një sallë pritjeje komode dhe tryezë ngrënie elegante të hapur. Ka një sallë pritjeje brenda, dhe tavanet e harkuar të gdhendura me guaskë, plus vepra arti origjinale që mbulojnë muret dhe dyshemetë me parket.

Kylie është në pushime me Stormin, mikeshat e saj dhe motrën Kendall Jenner.