• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Brenda jetës së trishtë të Melanie Trump, dalin në dritë fakte të reja për të

Prej kohësh po qarkullojnë lajme në media për marrëdhënien e Donald Trump me bashkëshorten e tij Melanie Trump. Martesa e tyre është vetëm çështje letrash pasi bashkëjetesa nuk po funksionon.

Rezultate imazhesh për melanie dhe donald

Për Us Weekly, Stephanie Grisham, zëdhënsja e zonjës së parë, Melanie ka dhënë një intervistë ku ka treguar se 47 vjeçarja është fokusuar në të qenurit nënë. Ajo gjithashtu po punon me disa projekte të reja, por fakti që media po merret vetëm me jetën e saj personale e ka mërzitur shumë. Burime të tjera tregojnë se nëse do mundej, ajo do largohej që tani nga Donald./revistawho.com

Rezultate imazhesh për melanie trump