• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Brenda garderobës gjigande të Afërditës dhe Jakub (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj jeton prej kohësh tashmë e lumtur me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl. Ata i kanë kaluar së bashku këto muaj brenda në shtëpi, për shkak të pandemisë dhe kështu kemi mundur të shohim pak nga shtëpia e tyre, e cila duket e dekoruar me shumë shije. Së fundmi, Afërdita ka ndarë disa pamje ku duket garderoba gjigande e saj dhe e Jakub, e cila duket mjaft e bukur dhe e rregullt. Me siguri, çdo gjë duhet të jetë menduar në detaje nga Afërdita kur kanë vendosur për mobilimin, pasi ajo është një nga këngëtaret më me stil shqiptare.