• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Instant Articles, Lajme

Brenda filmit vizatimor të ideuar nga një sirenë si Armina Mevlani

Armina Mevlani ka festuar ditëlindjen në mënyrën më të veçantë të mundshme dhe për këtë vit ka zgjedhur tematikën e sirenës. Pak nga ambjenti dhe detajet bloggerja i publikoi në Instagram duke na treguar sa e lumtur ishte dhe sa bukur kaloi. Çdo detaj ishte zgjedhur me kujdes dhe nga postimet u kuptua se shumë miq, të afërm të saj përfshirë dhe personazhe publikë ishin të pranishëm.


Armina është dalluar gjithmonë për zgjidhjet e saj të veçanta si tematikë ditëlindje. Vitin që shkoi ajo zgjodhi të frymëzohej nga filmi vizatimor Aladin./revistawho.com